• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Kejsi Tola: Për momentin ‘stop’ muzikës

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
E ka prekur suksesin që në moshë fare të re, dhe sot është padiskutim shumë krenare për arritjet e saj në muzikë.


Kejsi Tola, këngëtarja adoleshente që 2 vite më parë prezantoi në mënyrë të shkëlqyer Shqipërinë në Festivalin Evropian rrëfen arsyet e mungesës së saj prej disa muajsh në skenë.

Ajo rrëfeu se që nga tetori i këtij viti do të jetë studente në “Akademinë e Arteve”, për kanto, dhe për ta fituar këtë të drejtë i është dashur të punojë shumë.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top