• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Kembe divash ne pasarele

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
561
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Kembe e gjata si ato e Eva Herzigova-s, te tonifikuara dhe me muskuj si ato te Naomi Campbell apo seksi si ato te Geri Halliwell?


Ne Londer, ne evenimentin Fashion for Relief, per mbledhjen e fondeve per femijet ne Haiti, mund te shihje bukuri te rralla, yje te showbiz, te cilat kane sfiluar ne pasarele duke ndare me publikun hijeshine e tyre.

E bukur dhe shume sensuale u prezantua Geri Halliwell me nje fustan te shkurter te bardhe.

Eva mbante veshur nje fustan duke nxjerre ne pah kembet e saj te mrekullueshme. Edhe Kate Moss nuk mbetet pas….e veshur me nje fustan te shkurter te Pixie Geldof modelja tregoi virtuozitet./tch/Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top