• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Kendi i Metalareve

Musachia

Super Anëtar
Anëtar
Jan 28, 2015
Postime
152
Pikët
28
Keta jane nga zelanda e re dhe kryesisht kendojne ne gjuhen e Mauri.

 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
10,200
Pikët
113
Vendndodhja
Iron Maiden jane ndoshta grupi im me i preferuar, kjo eshte nje nga kenget e mia me te preferuara.

Jane grup legjendar, kenget e tyre nuk vdesin kurr.

Sepultura i degjon ?

 

Musachia

Super Anëtar
Anëtar
Jan 28, 2015
Postime
152
Pikët
28
Dikur, shume vite me pare, jane njisha.

Kam pas degjuar dhe soulfly qe e krijoi max cavalera pasi iku nga sepultura,


Ne pergjithesi nuk jam shume i dhene pas metalit me tu cjerrur dhe me lodhin kur i degjoj shume, une jam me teper nga ana e thrash/heavy.
 

drague

me pushime
Anëtar
Sep 20, 2010
Postime
28,731
Pikët
113
Tani qe u plaka nuk nigjoj mo Metal. Edhe cd i kam hudh.vetem pak Blues per qefin tim
 

Musachia

Super Anëtar
Anëtar
Jan 28, 2015
Postime
152
Pikët
28
Tani qe u plaka nuk nigjoj mo Metal. Edhe cd i kam hudh.vetem pak Blues per qefin tim
Mosha ben te veten, metal te rende si bejne skandinavet nuk kam degjuar dhe nuk me grris fare por grupe si iron maiden, judas priest, metallica, megadeth, pantera, black sabbath them se do i degjoj gjithmone, ose ndonjecik muzike grunge si alice in chains.
 

drague

me pushime
Anëtar
Sep 20, 2010
Postime
28,731
Pikët
113
Mosha ben te veten, metal te rende si bejne skandinavet nuk kam degjuar dhe nuk me grris fare por grupe si iron maiden, judas priest, metallica, megadeth, pantera, black sabbath them se do i degjoj gjithmone, ose ndonjecik muzike grunge si alice in chains.
Kam pas nji Disko preferume qe deri 12 kishte muzik alla doc alban pastaj fillonte metal
 
Top