• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Kendra Wilkinson: E urrej trupin tim të ri

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
561
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Kendra Wilkinson ka thënë së fundi për In Touch Weekly se ajo nuk e pëlqen trupin e saj pas lindjes.


Ylli televiziv dhe ish-bukuroshe e Playboyt dhe sportisti Hank Baskett mirëpritën në dhjetor djalin Hank Jr. Por Wilkinson nuk është e kënaqur me ndryshimet në trup.

“Kam shtuar shumë. Gjinjtë e mi janë rritur. Kurrë nuk e kam parë një gjë të tillë në jetën time”, ka thënë 24-vjeçarja.

Bukuroshja po ashtu ka thënë se ajo ka vuajtur nga një depresion i lehtë i pas lindjes, pikërisht për shkak të prishjes së vijës së saj të trupit.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 

SubZ

A Legend Never Dies
Anëtar
Aug 8, 2010
Postime
739
Pikët
0
Vendndodhja
Underground
Përgjigje e: Kendra Wilkinson: E urrej trupin tim të ri

Bukuroshja po ashtu ka thënë se ajo ka vuajtur nga një depresion i lehtë i pas lindjes, pikërisht për shkak të prishjes së vijës së saj të trupit.
Sa te ceket jane keta gazetaret. Bohhh, po ku ka femer qe me femijen e pare mos te pesoje trauma pas-lindjes, te cilat kalohen me kohen ose me terapi intensive tek Psikologu Klinik. Te gjitha femrat fillojn dhe vuajn nga komplekse te ndryshme, qe nga varja e gjirit, masa e madhe dhe humbja e formave, niveli lart i celulitit, shtimi ne pesh, mbyllja ne shtepi. E nje sere faktoresh... e cojne femren ne TRAUM PAS-LINDJE.
 
Top