• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Kenga Akustike, qe po degjoni.

Beu_Shpata

Anëtar i ri
Anëtar
Apr 8, 2016
Postime
3,393
Pikët
0
Ju lutem bini vetem kenge me instrumente akustike te cfar do lloji. Nuk ka rendesi zhanra, ajo qe ka rendesi eshte te jen akustike. Mund te jene pjese instrumentale ose kenge te kenduara.

 

Beu_Shpata

Anëtar i ri
Anëtar
Apr 8, 2016
Postime
3,393
Pikët
0
Përgjigje e: Kenga Akustike, qe po degjoni.

Broken_smile, nuk me 'pelqen' kjo nofka jote por si flautiste qe ke,je,qene...

 

Pirati

makeyourday and myday holiday !
Anëtar
Sep 28, 2010
Postime
13,264
Pikët
113
Përgjigje e: Kenga Akustike, qe po degjoni.

 
Top