• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Kenga Akustike, qe po degjoni.

Beu_Shpata

Anëtar i ri
Anëtar
Apr 8, 2016
Postime
3,393
Pikët
0
Përgjigje e: Kenga Akustike, qe po degjoni.

https://www.youtube.com/watch?v=LgKOnHwaCmg
 

busavata

Moderator
Staff member
Anëtar
Aug 29, 2010
Postime
8,682
Pikët
113
Vendndodhja
Gjilan
Përgjigje e: Kenga Akustike, qe po degjoni.

[ame="https://www.youtube.com/watch?v=vjfI3uSN8DQ"]https://www.youtube.com/watch?v=vjfI3uSN8DQ
 

Rex

Gjitholog
Anëtar
Sep 1, 2010
Postime
15,167
Pikët
113
Përgjigje e: Kenga Akustike, qe po degjoni.

https://www.youtube.com/watch?v=mVONXvWDvVs
 

Elian70

Photoshop
Anëtar
Jan 30, 2014
Postime
8,614
Pikët
0
Vendndodhja
Vlorë
Përgjigje e: Kenga Akustike, qe po degjoni.

s'me pelqejne kitarrat dhe debilat qe u bien atyre

Cigos :D
 

*ARiel*

Tip i qetë
Anëtar
Apr 12, 2013
Postime
9,198
Pikët
113
Vendndodhja
Planet earth
Përgjigje e: Kenga Akustike, qe po degjoni.

[ame="https://www.youtube.com/watch?v=CYnKoTUGQEI"]https://www.youtube.com/watch?v=CYnKoTUGQEI
 

Rex

Gjitholog
Anëtar
Sep 1, 2010
Postime
15,167
Pikët
113
Përgjigje e: Kenga Akustike, qe po degjoni.

https://www.youtube.com/watch?v=NxjuOJkXAq0
 

Rex

Gjitholog
Anëtar
Sep 1, 2010
Postime
15,167
Pikët
113
Përgjigje e: Kenga Akustike, qe po degjoni.

https://www.youtube.com/watch?v=3j8mr-gcgoI
 

Rex

Gjitholog
Anëtar
Sep 1, 2010
Postime
15,167
Pikët
113
Përgjigje e: Kenga Akustike, qe po degjoni.

https://www.youtube.com/watch?v=H1tPiqT5zeE
 

Mano

V.I.P
Anëtar
Aug 8, 2011
Postime
13,371
Pikët
113
Përgjigje e: Kenga Akustike, qe po degjoni.

https://www.youtube.com/watch?v=s6PvyF6k484
 

Mano

V.I.P
Anëtar
Aug 8, 2011
Postime
13,371
Pikët
113
Përgjigje e: Kenga Akustike, qe po degjoni.

https://www.youtube.com/watch?v=JYaCs2ocPz4
 

YOKO

V.I.P
Anëtar
Feb 6, 2011
Postime
29,790
Pikët
113
Përgjigje e: Kenga Akustike, qe po degjoni.

O Mano, je bere nje ti, qëëë..:D

Poston tere zerat qe ngjajne me tendin?! Po te mos i shihja fytyren do mendoja se je ti, sidomos ne fillimin e kenges. :)
 

YOKO

V.I.P
Anëtar
Feb 6, 2011
Postime
29,790
Pikët
113
Përgjigje e: Kenga Akustike, qe po degjoni.

E ridegjova dhe s'jam gabim. :)
 

Mano

V.I.P
Anëtar
Aug 8, 2011
Postime
13,371
Pikët
113
Përgjigje e: Kenga Akustike, qe po degjoni.

https://www.youtube.com/watch?v=UvpNM3bu05o
 

Mano

V.I.P
Anëtar
Aug 8, 2011
Postime
13,371
Pikët
113
Përgjigje e: Kenga Akustike, qe po degjoni.

O Mano, je bere nje ti, qëëë..:D

Poston tere zerat qe ngjajne me tendin?! Po te mos i shihja fytyren do mendoja se je ti, sidomos ne fillimin e kenges. :)
hahahahaha. C'je nje ti nuk le bire pa zhbiruar hahah

keto jane kengetare qe me kan influencuar me teper mua Yoko.

Po ashtu jane disa nga zerat me te mire 'in the business' fakti qe ti mendon se zeri im gjason me keto eshte superkompliment, kshu padashje. :)
 

YOKO

V.I.P
Anëtar
Feb 6, 2011
Postime
29,790
Pikët
113
Përgjigje e: Kenga Akustike, qe po degjoni.

Me dashje,padashje une te kam komplimentuar dhe me ka pelqyer zeri yt y-hyyyy ... long time ago, qe kur ke qene i fejuar. Lol

Po nuk kuptova aludimin tend te zhbirimit. Ti e postove, une e degjova dhe e komentova. Zhbirilim ...lol , quhet kur e gjej kengen pa e postiar ti. :p
 

YOKO

V.I.P
Anëtar
Feb 6, 2011
Postime
29,790
Pikët
113
Përgjigje e: Kenga Akustike, qe po degjoni.

Ata mund te jene me lucky se ty ne kete biznes, por kjo sdo te thote se jane medoemos me te miret. Sic the edhe per coverin e Roxette.
 

Mano

V.I.P
Anëtar
Aug 8, 2011
Postime
13,371
Pikët
113
Përgjigje e: Kenga Akustike, qe po degjoni.

Me dashje,padashje une te kam komplimentuar dhe me ka pelqyer zeri yt y-hyyyy ... long time ago, qe kur ke qene i fejuar. Lol

Po nuk kuptova aludimin tend te zhbirimit. Ti e postove, une e degjova dhe e komentova. Zhbirilim ...lol , quhet kur e gjej kengen pa e postiar ti. :p
No comments! Not a good idea to argue with fans. Fans are always right! hahahaha

Nje kenge per ty Yoko...si Dibrane qe je :)

https://www.youtube.com/watch?v=11fODVra_fg
 
Top