• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Kenga e pare qe degjuat sot ne mengjes.

YOKO

V.I.P
Anëtar
Feb 6, 2011
Postime
24,460
Pikët
113


Degjova ne mengjes ne radio qe sot qenka dita kombetare e patateve te skuqura.
C'paskan per t'heq fteret sot!! 😍😜
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
51,830
Pikët
113
NE degjojme VETEM....DIVA,dhe JO shpirtna dupesh tip republikac......


PS.....POSHTE daruCET.
 
Top