• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Kenga qe ju eshte fiksuar kohet e fundit

Bad_Teacher

*Eat Me*
Anëtar
Dec 11, 2012
Postime
18,966
Pikët
113
Yeah you got that yummy-yum, that yummy -yum, yummy -yummy ,, yea u got that yummy -yum. Lol
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
51,827
Pikët
113

PS.....tash do kqyr noi film.

Tungi..........ahhhhhhhhhhhhhh=PUSHIM APET SOT.
 

luleshtrydhe

V.I.P
Anëtar
May 4, 2016
Postime
5,901
Pikët
113
:p ....ca donte kjo ANNA ???...hmmmm 🔫🔫🔫🔫🔫... meqe u lejoken armet ne forum :D Te thoshte gjithcka pervec bananeve se jane fruti me i lire qe ekziston hahahaaaaa ncncncncc..., nejse.
 
Last edited:

YOKO

V.I.P
Anëtar
Feb 6, 2011
Postime
24,458
Pikët
113
Now in Vienna there are ten pretty women
There's a shoulder where Death comes to cry
There's a lobby with nine hundred windows
There's a tree where the doves go to die
There's a piece that was torn from the morning
And it hangs in the Gallery of Frost..


 

magnus

V.I.P
Anëtar
Jan 27, 2011
Postime
14,587
Pikët
113
Pervecse Beth Hart eshte Goddess of blues and soul, me eshte fiksuar kjo kitara e Bonamassa-s.
Per mua eshte vija melodike me e bukur ne bote.
 
Top