• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Kenga qe po degjon ....

Performer

Density 2
Anëtar
Jun 30, 2016
Postime
25,011
Pikët
113
I met one of these singers live ... at a wedding with a mutual friend lol

tnx
 

SystemA

V.I.P
Banned
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
51,889
Pikët
113
Po ju lej ne shoqerine e Busavates,dhe DALIM............
Ne ARGJENTINE te hudhen siper = KAPTINES.....Marlene Dietrich.
GREATE.
Naten e mire.
 
Top