• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Kenga qe po degjoni.

Status
Temë e mbyllur.

Jorina

V.I.P
Anëtar
Jul 4, 2019
Postime
1,159
Pikët
113
Vendndodhja
Earth
ja po degjoj kete xhelozin ti e ben nga halli....se per mua te vje inati :D
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
56,296
Pikët
113
Juve flisni..... rrjedhshem frengjisht dhe gjermanisht dhe keni njohuri me se te thella te...
Hollandishtes,
Italishtes,
Rusishtes,
Serbokroatishtes
Latinishtes
+
Mandarin
-
Anglisht(behen 9-te me konvenon).

A keni ndonjë ide se si?

Jo. Une e di se si duket nje peme, por kjo nuk do te thote qe kam qene ne pyll...... akoma jo ( :ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO: ).

Tashti seriozisht.....keni pasur juve nje femijeri te lumtur?

Sinqerisht!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nuk kam pasur shume nga femijeria ime.
Nuk isha as i lumtur dhe as i pakenaqur.
Une jam rritur ne shoqerine e....
LIBRAVE
dhe kam kaluar......
shume kohe ne....
BIBLIOTEKA, gje qe mendoja se ishte......
krejt normale.

ANDREW ELDRITCH(PERHERE me te MADHE).

PS....


FAZITI....Godfather Of GothNaten e MIR.
 
Status
Temë e mbyllur.
Top