• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Kenga qe po degjoni

askushi 1

V.I.P
Anëtar
Sep 7, 2012
Postime
3,438
Pikët
113
N'ato maja rripa-rripa... (çfarë nostalgjie për kohën kur kam qenë partizan😝)

 

SystemA

Jam me Shqiperine,dhe ничего против Pоссии
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
59,237
Pikët
113
Një thënie e vjetër ruse.... Ne thyem dy bajane në funeralin e nënës së gruas sime.
Kjo do të thotë që..... ne po luanim me energji të madhe dhe se u argëtuam shumë!

HALLELUJAH.....-qesh--qesh--qesh--qesh--qesh-

PERFYTYRO tja thush disa te tjerave ka trojet :p


AGRE.
 

askushi 1

V.I.P
Anëtar
Sep 7, 2012
Postime
3,438
Pikët
113
Një thënie e vjetër ruse.... Ne thyem dy bajane në funeralin e nënës së gruas sime.
Kjo do të thotë që..... ne po luanim me energji të madhe dhe se u argëtuam shumë!

HALLELUJAH.....-qesh--qesh--qesh--qesh--qesh-

PERFYTYRO tja thush disa te tjerave ka trojet :p


AGRE.
Lutem shumë shoku forumist jo këngë të armiqve tanë këtu
 

Pirati

makeyourday and myday holiday !
Anëtar
Sep 28, 2010
Postime
14,770
Pikët
113
Nje polifonike nga jugu i Korese ama ``fumato`` yees, yees, very nice musika song (y)😆 ra faja prej fiku.

 
Top