• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Kenga qe....

Bad_Teacher

V.I.P
Anëtar
Dec 11, 2012
Postime
21,780
Pikët
113
... ju ben te kendoni bashke me ate qe e kendon. Dmth nuk i rezistoni dot temptation eshte aq e larte, sa ‘shpertheni’ pa care koken kush eshte afer .. u sing along la la la. 🙈. Une nuk e di sa here degjoj ose ndeshem me kete kenge e shijoj tmerrsisht ne qetesi, por nuk i rezistoj dot pjeses- ‘so when I am all choked up but I can’t find the words, everytime we say goodbye baby it hurts, when the sun goes down n the band won’t play , I’ll always remember us this way....’ kaq nga gjjthe kenga. Me duket vetja/zeri njelloj me Gagen, plot talent Lol
 
Anëtar
Sep 19, 2020
Postime
1,500
Pikët
113
Yellow diamonds in the light
I was standing side by side
As your shadow crosses mine
We found love in a hopeless place....
 

Meri

.
Anëtar
Sep 26, 2009
Postime
14,612
Pikët
113
Vendndodhja
...`
Kenga qe .... pertej emocioneve te forta..........gjithmone me perlot.(nuk mund te numeroj dot here-t e sterdegjuara, me dhjetra, mijra, miliona, miliarda)*
 

Meri

.
Anëtar
Sep 26, 2009
Postime
14,612
Pikët
113
Vendndodhja
...`
Kenga ime "kult".....e kam degjuar qe femije... melodine ne piano, kur ndiqja plot kuriozitet dhe admirim, levizjen e gishtave te saj ne tastiere....dhe shihja se si veshtrimi i tretej larg, pastaj me nje shprehje te papershkrueshme ne fytyre, me drejtonte syte....
Sa e bukur me dukej, sa e embel me ata sy, me rrudhat e holla ne cep te tyre !
Kujtime qe zgjohen .....
 

Bad_Teacher

V.I.P
Anëtar
Dec 11, 2012
Postime
21,780
Pikët
113
Une e kam degju per here te pare ne nje film me Sofia Loren kete si soundtrack. Nuk e mbaj mend titullin e filmit. Ndoshta ti @Meri e di ??! 🤨 ose @YOKO.
 
Anëtar
Sep 19, 2020
Postime
1,500
Pikët
113
'Cause you're a sky, 'cause you're a sky full of stars
I'm gonna give you my heart
'Cause you're a sky, 'cause you're a sky full of stars
'Cause you light up the path...
 
Top