• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Kenge te Gadishullit Ballkanik II.

Anëtar
Sep 2, 2014
Postime
10,394
Pikët
113
Vendndodhja
zemra e alpeve Österreich
Redina Tili is an International Artist with over 25 years of experience in art and design !
Redina fell in love with Canada and the radiant fall colors, which sparked her interest in nature photography. She built an extensive library of photographs that serve as inspiration and reference for her paintings. ``love``

 

Pirati

Aga i Lugines
Anëtar
Sep 28, 2010
Postime
12,243
Pikët
113
Badhkan stajl `dance` kur e degjova melodine ne fillim dukej si: xhamadani vija, vija :LOL: por e lakuan ke kthesa.

 
Anëtar
Sep 2, 2014
Postime
10,394
Pikët
113
Vendndodhja
zemra e alpeve Österreich
Ndahet nga jeta pas nje incidenti automobilistik njeri nga anetaret dhe themeluesit e grupit Pop Rock Kroat, kengetari Rajko Dujmic ne moshen 65 vjecare!
Incidenti ka ndodhur me dt 29 Korrik 2020 rreth ores 17:20 ku me automjetin e tij Wolksvagen Tiguan me targa te Zagrebit duke udhetuar ne ne Ravne Gore te Kroacise, automjeti ka dale nga rruga ne nje kthese te forte dhe ka perfunduar ne nje humnere prej 11 metrash. Edhe pse u dergua me urgjence ne spital (Kliničkoga Bolničkog Centra) gjendja e tij u duk qe ne fillim e renduar.
Pas nje jave ne spital, kengetari dhe kompozitori i njohur kroat humbi betejen me jeten!
Ngushellime te shumta kane ardhur nga dashamiresit e muzikes se tij, njerez te artit dhe te kultures, nga Klubi Sportiv i Futbollit Dinamo ZAGREB apo Klubi i Basketbollit CIBONA, por edhe nga autoritet me te larta kroate perfshi edhe vete presidentin kroat Zoran Milanović .

Screenshot_20200806_120636.jpgScreenshot_20200806_121212.jpg

 

doganieri

V.I.P
Anëtar
Jan 3, 2013
Postime
17,105
Pikët
113
Ndahet nga jeta pas nje incidenti automobilistik njeri nga anetaret dhe themeluesit e grupit Pop Rock Kroat, kengetari Rajko Dujmic ne moshen 65 vjecare!
Incidenti ka ndodhur me dt 29 Korrik 2020 rreth ores 17:20 ku me automjetin e tij Wolksvagen Tiguan me targa te Zagrebit duke udhetuar ne ne Ravne Gore te Kroacise, automjeti ka dale nga rruga ne nje kthese te forte dhe ka perfunduar ne nje humnere prej 11 metrash. Edhe pse u dergua me urgjence ne spital (Kliničkoga Bolničkog Centra) gjendja e tij u duk qe ne fillim e renduar.
Pas nje jave ne spital, kengetari dhe kompozitori i njohur kroat humbi betejen me jeten!
Ngushellime te shumta kane ardhur nga dashamiresit e muzikes se tij, njerez te artit dhe te kultures, nga Klubi Sportiv i Futbollit Dinamo ZAGREB apo Klubi i Basketbollit CIBONA, por edhe nga autoritet me te larta kroate perfshi edhe vete presidentin kroat Zoran Milanović .

View attachment 50281View attachment 50282

Boli zivot,...

 
Top