• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Kenge te krishtera

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
60,489
Pikët
113
Përgjigje e: Kenge te krishtera

@daniel00
Po te pershendes,me nje nga Pop-Balladat me te bukura nga CD-Feelings track 16.

[youtube]ObWNrkMT5dc[/youtube]
 

Alkoma

Jezusi Shpeton
Anëtar
Jan 3, 2011
Postime
2,676
Pikët
48
Vendndodhja
Shqiperi
Përgjigje e: Kenge te krishtera

Praise Adonai.


[youtube]yh9VVdfyNLk[/youtube]
 

Alkoma

Jezusi Shpeton
Anëtar
Jan 3, 2011
Postime
2,676
Pikët
48
Vendndodhja
Shqiperi
Përgjigje e: Kenge te krishtera

The Shout of El-Shaddai

[youtube]LDhIOpnyVZE[/youtube]
 

Alkoma

Jezusi Shpeton
Anëtar
Jan 3, 2011
Postime
2,676
Pikët
48
Vendndodhja
Shqiperi
Përgjigje e: Kenge te krishtera

Syte e verber le te hapen

[YOUTUBE]p5M-xZuHiHk[/YOUTUBE]
 

Alkoma

Jezusi Shpeton
Anëtar
Jan 3, 2011
Postime
2,676
Pikët
48
Vendndodhja
Shqiperi
Përgjigje e: Kenge te krishtera

[youtube]4UIR0VJlK6k[/youtube]

SHKELQE JEZUS
 

Alkoma

Jezusi Shpeton
Anëtar
Jan 3, 2011
Postime
2,676
Pikët
48
Vendndodhja
Shqiperi
Përgjigje e: Kenge te krishtera

[youtube]UhYG7vXhf9o[/youtube]


KENDUAR VETEM NGA GRA BESIMTARE

[youtube]jBGChEkuC7E[/youtube]
 

Alkoma

Jezusi Shpeton
Anëtar
Jan 3, 2011
Postime
2,676
Pikët
48
Vendndodhja
Shqiperi
Përgjigje e: Kenge te krishtera

Kenge Shqip
[youtube]ur42VYwHRb8[/youtube]
 

Alkoma

Jezusi Shpeton
Anëtar
Jan 3, 2011
Postime
2,676
Pikët
48
Vendndodhja
Shqiperi
Përgjigje e: Kenge te krishtera

Me merr ne vendin tend te shenjte

[youtube]1iyuijcNuMY[/youtube]


Version tjeter

[youtube]IgTNXqXdsNA[/youtube]
 

Alkoma

Jezusi Shpeton
Anëtar
Jan 3, 2011
Postime
2,676
Pikët
48
Vendndodhja
Shqiperi
Përgjigje e: Kenge te krishtera

Elsa Lila -pyes lotin.

[youtube]0VcEOW6mjLY[/youtube]
 
Top