• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Kenget me te bukura gazmore

daniel00

V.I.P
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
3,958
Pikët
63
Vendndodhja
Diktatrojska
Nje koleksion te kengeve per estrade , trash ne anglisht , lufoke ne frengjisht , pra shkurt e shqip qesharake sa te bejne te qeshesh se sa te terheqin vemendjen ( video pop idol mos te veme se nuk jane profesioniste , por vetem kenge me videoklipin e tyre te bere enkas ne kete teme )


Po fillojme me kengen e pare qe titullohet Viski dhe koka kolla , kendon Erdjani .

Shihni ate qe i bie organos .

[ame="http://www.youtube.com/watch?v=hpdJTNXFi4g"]YouTube - Erdjan - Viski Coca Cola
 

daniel00

V.I.P
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
3,958
Pikët
63
Vendndodhja
Diktatrojska
Përgjigje e: Kenget me te bukura gazmore

I Madhi Hasan Brahaj ka shkaktuar nje hare kolektive aq sa krijuar nje komunitet te madh fansash .


Te gjithe duan te martohen me kengetar Hasanin , ashtu siç di ta beje vetem ai dasmen shqiptare .

[ame="http://www.youtube.com/watch?v=B-sepgQVwFc"]YouTube - hasan brahaj dasma shqiptare
 

Jolene

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
19,095
Pikët
226
Vendndodhja
Aty ku jane kujtimet e vjetra e t’presin t’rejat!
Përgjigje e: Kenget me te bukura gazmore

i madhi hasan brahaj ka shkaktuar nje hare kolektive aq sa krijuar nje komunitet te tere fansash .


Te gjithe duan te martohen me kengetar hasanin , ashtu siç di ta beje vetem ai dasmen shqiptare .

youtube - hasan brahaj dasma shqiptare

hahahahahahahahahahahahahahahahahah

Ku e gjete aman?? haha
 

daniel00

V.I.P
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
3,958
Pikët
63
Vendndodhja
Diktatrojska
Përgjigje e: Kenget me te bukura gazmore

[ame="http://www.youtube.com/watch?v=NYNf5LGavfA"]YouTube - Egzon 'bjeri duart'
 

daniel00

V.I.P
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
3,958
Pikët
63
Vendndodhja
Diktatrojska
Përgjigje e: Kenget me te bukura gazmore

Nje Shqiptare nga Mali i Zi me foli per nje kengetar emigrant Ekrem Jevric ne Amerike . Kendon me ndjenje por le ta themi vetem mes nesh ( e ka ekzagjeruar pak me cigaren )

[ame="http://www.youtube.com/watch?v=MgNkJfTfHa4"]YouTube - Kuca poso .m2t
 

daniel00

V.I.P
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
3,958
Pikët
63
Vendndodhja
Diktatrojska
Përgjigje e: Kenget me te bukura gazmore

Perben nje perjashtim sepse eshte recitim , por vetem muzika i mungon kesaj poeme epiko lirike

Lek Plepi na rrefen Vuajtjet e Gurbeqarit

[ame="http://www.youtube.com/watch?v=yQY1uV8Z7PE"]YouTube - Lek Plepi - Itali 2007 Vuajtjet e Gurbeqarit.wmv
 

mary

DELIRIO
Anëtar
Sep 20, 2010
Postime
1,012
Pikët
38
Vendndodhja
diku ne univers
Përgjigje e: Kenget me te bukura gazmore

kjo e fundit eshte me fantastikja, po dhe ajo ''bjeri duart'' nuk mbetet pas hahahahah
 

SubZ

A Legend Never Dies
Anëtar
Aug 8, 2010
Postime
739
Pikët
0
Vendndodhja
Underground
Përgjigje e: Kenget me te bukura gazmore

O sa kam qeshur me Egzonin, dhe Lek-ën. Atë Viskin e kam parë shumë kohë më parë, akoma po qesh, më beri me dhimbje e barku. hahahaha
 
Top