• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Kerkesat e mia te pafund.

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
11,993
Pikët
113
Vendndodhja
@Mandi kam problem me postu gifs. A ka ndonje menyre tjeter?
 
  • Like
Reactions: Rex

Delirium Mind

All good things are wild and free
Anëtar
Sep 1, 2013
Postime
1,557
Pikët
113
@Mandi
Mirdita
Mund te vehet mundesia per te shkruajtur me shum se 420 karaktere ne profil?
Se mhiken truri kur dua te postoj dicka dhe nuk e vej fare pastaj...
 

engel

V.I.P
Anëtar
Apr 9, 2010
Postime
6,163
Pikët
113
A mund te na jepet mundesia te shkruajme te profili pa limit?
Un jam llapazane dhe kam fiksim te flas me veten ndonjehere...

Pervec kesaj, problem dhe ceshtja e gif-ave te cilat I kam si drog dhe nuk dua te heq dor 😅 un pershembull i kam ne telefon dhe i perdor sipas shijeve te mia.

Dhe mundesia per upload foto (gjithmon ne profil) sdo ishte keq.

E gjitha kjo sepse ka tipa si un sentimentalist qe akoma shkruajne sikur me e pas blog personal. 🤗
Perderisa ekzistojn Temat Shoqerore , se shoh te arsyeshme me shkrujt privat .
Chit- Chatet ndonjeher jane te nevojshme me relaxsu mendimet .
 
  • Like
Reactions: Eba

Delirium Mind

All good things are wild and free
Anëtar
Sep 1, 2013
Postime
1,557
Pikët
113
Perderisa ekzistojn Temat Shoqerore , se shoh te arsyeshme me shkrujt privat .
Chit- Chatet ndonjeher jane te nevojshme me relaxsu mendimet .
Nuk e mendoj njesoj 🤗
Me pelqen te jem asociale dhe ne grupe sociale online 🤣
 

Rina

V.I.P
Anëtar
Feb 6, 2011
Postime
1,711
Pikët
63
Po me duket me paska ngel nick ON per ore te tera, mesa e di une zakonisht si te shkruaj bej log out. Nejse, ishalla kam qene invisible lol, se aty te opsionet ashtu e kam. Po mesa po e shoh ai opsioni invisible nuk funksionon me, a mbase une jam gabim.
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
11,993
Pikët
113
Vendndodhja
Po me duket me paska ngel nick ON per ore te tera, mesa e di une zakonisht si te shkruaj bej log out. Nejse, ishalla kam qene invisible lol, se aty te opsionet ashtu e kam. Po mesa po e shoh ai opsioni invisible nuk funksionon me, a mbase une jam gabim.
Nqs do ta mbash nick invisible kliko te privatesia, me pas hiqe nga selektimi i "Show your online status"
 

Attachments

Top