• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Kerkesat mjaft te cuditshme te Lady Gaga-s

SmiLey

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 1, 2010
Postime
1,274
Pikët
0
Vendndodhja
Negli occhi suoi! ♥ ♥

Ne listen e kengetareve qe organizatorit te koncertit i vene kerkesa te cuditshme sigurisht qe eshte edhe Lady Gaga, e cila para secilit koncert porosit nje rezervuar me oksigjen dhe shume mjalte. Koncerti mund te anulohet nese Gaga cdo dite nuk e merr darken ne kohen e njejte, saktesisht ne ora pese dhe nese nikoqiri nuk i ofron lloje te ndryshme te ushqimit.

Ne fakt, te henen, kengetarja pelqen skaren, te marten ushqimin aziatik ndersa te merkuren ushqimin meksikan. Diten e enjte rikthehet ne ushqimin vendas, kuzhinen amerikane, ndersa te premten e pelqen “tavolinen suedeze”.

Te shtunen Gaga deshiron makarona, ndersa barkun ne diten e fundit te javes, te dielen, parapelqen ta mbushe me gjeldeti te bere me salca te ndryshme. Kengetarja “paranoike” urdheron qe gjysme ore para seciles performance te saj, ne kafenete afer palestres ku interpreton te nderpritet se sjelluri akull, dhe secili qe punon rreth saj, dhe ekipi te saj duhet te mbaje te veshur uniformen dalluese.

Duke pasur parasysh tere keto kerkesa te cuditshme ne fund s’na mbetet gje vetem organizatoreve te koncerteve te kengetares Lady Gaga t’u deshirojme fat.
 

bindi

dolcinio
Anëtar
Sep 24, 2010
Postime
1,884
Pikët
38
Vendndodhja
Ne bregdet
Përgjigje e: Kerkesat mjaft te cuditshme te Lady Gaga-s

vertet interesante ...,po ate si e do, te rruar apo......
 

USA NR1

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
1,871
Pikët
0
Vendndodhja
uhu sa larg
Përgjigje e: Kerkesat mjaft te cuditshme te Lady Gaga-s

ja si jane grate kurr te mberrijne dicka,lool
 
Top