• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

kerkoj nese eshte e mundeshme nje sqarim prej stafit

Status
Temë e mbyllur.

cool_shqype

cun per s'mari
Anëtar
Jun 5, 2011
Postime
53,619
Pikët
113
Vendndodhja
ne NYC
Pershendetje staf i nderuar.

Kisha hapur nja dy tema
- Fotografi nga celulari juaj
- Kenge shqiptare nga mbarre trevat
Kete te fundit pra temen e kengeve shqitpare nuk e gjej me dhe do tju lutesha nese keni miresine qe te me shpjegohet nese i kam zene rrugen gjkafshe ndonje nga anetaret e stafit dhe duke qene se ka patur shume ngarkese dhe djerse mos e ka fshire gje pa dashje e pa qellim ose i ka shkuar pika e djesrses neper teme dhe e ka djegur ate pa e patur mendjen.

Cdo lloj shpjegimi do te jet i mirepritur dhe i respektuar.

Ju falenderoj ne advance
 

peshkaqeni33

nje ze midis jush
Anëtar
Jan 29, 2011
Postime
17,051
Pikët
113
Vendndodhja
Kush tha, qe s'jemi komshinj!
Pershendetje staf i nderuar.

Kisha hapur nja dy tema
- Fotografi nga celulari juaj
- Kenge shqiptare nga mbarre trevat
Kete te fundit pra temen e kengeve shqitpare nuk e gjej me dhe do tju lutesha nese keni miresine qe te me shpjegohet nese i kam zene rrugen gjkafshe ndonje nga anetaret e stafit dhe duke qene se ka patur shume ngarkese dhe djerse mos e ka fshire gje pa dashje e pa qellim ose i ka shkuar pika e djesrses neper teme dhe e ka djegur ate pa e patur mendjen.

Cdo lloj shpjegimi do te jet i mirepritur dhe i respektuar.

Ju falenderoj ne advance
Prap te kane bere padrejtesi ty....
E mbushe forumin tere ankesa a derbardhe...
 
Last edited:

cool_shqype

cun per s'mari
Anëtar
Jun 5, 2011
Postime
53,619
Pikët
113
Vendndodhja
ne NYC
Po ti jo me kaq kulture o burr i dheut -qesh- une do kisha veshur dorezat e boksit direkte -qesh-
Gjithmone harbutllikut te nje krijese qe kujton se ka ne dore dicka i pergjigjesh me kulture sepse kjo e fundit ka triumfuar gjithmone mbi dorezet e boksit......eshte pikerisht ai majmuni i kulturuar qe u nda nga tufa dhe krijoi nje soj te ri duke perdorur kulturen.

Prap te kane bere padrejtesi ty....
E mbushe fprumin tere ankesa a derbardhe...
Skane pune njerezia dhe luajne deren baballek......
 

peshkaqeni33

nje ze midis jush
Anëtar
Jan 29, 2011
Postime
17,051
Pikët
113
Vendndodhja
Kush tha, qe s'jemi komshinj!
Gjithmone harbutllikut te nje krijese qe kujton se ka ne dore dicka i pergjigjesh me kulture sepse kjo e fundit ka triumfuar gjithmone mbi dorezet e boksit......eshte pikerisht ai majmuni i kulturuar qe u nda nga tufa dhe krijoi nje soj te ri duke perdorur kulturen.
Ja nga keto thot ky dhe ia keput shpirtin ketyre te stafit.
 

shoku_tanku

O Sali o hero gjith shqipria ty te do
Anëtar
Jan 2, 2011
Postime
37,659
Pikët
113
Vendndodhja
ne vithen e peles se hazdisur
Gjithmone harbutllikut te nje krijese qe kujton se ka ne dore dicka i pergjigjesh me kulture sepse kjo e fundit ka triumfuar gjithmone mbi dorezet e boksit......eshte pikerisht ai majmuni i kulturuar qe u nda nga tufa dhe krijoi nje soj te ri duke perdorur kulturen.
Ay ishte politikan dhe krijoi nje tufe te manipuluar.
 

Petrit Kola

PERANDOR
Anëtar
Jun 24, 2021
Postime
10,485
Pikët
113
@cool_shqype me sa kuptoj nuk te kane kontaktuar as para dhe as pas veprimit per te dhen arsye. E vertet?
Mua me hoqen dy tema brenda sekondes dhe mendova se ka program AI, dicka te till. Pasi nuk kishte mundesi qe te hiqeshin aq super shpejt. U cudita nga SHPEJTESIA!
 
Status
Temë e mbyllur.
Top