• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Kerkoj nje akunt adsense te verifikuar dhe me pin.

Arditi7

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 26, 2016
Postime
1
Pikët
0
Pershendetje jam duke kerkuar nje akunt google adsense te verifikuar dhe me pin pra te gatshme per payout. nese keni nje akunt te till mund tme shkruani ne pm.
 

Mr. E

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 7, 2014
Postime
3,710
Pikët
0
Vendndodhja
Tirane
Përgjigje e: Kerkoj nje akunt adsense te verifikuar dhe me pin.

Gjete Kishe ku te falesh.
Deri ne korrik vetem nje nr i kufizuar aplikimesh do pranohen.
 

Adea

V.I.P
Anëtar
Dec 21, 2016
Postime
6,656
Pikët
113
Përgjigje e: Kerkoj nje akunt adsense te verifikuar dhe me pin.

Pse fjala cunt, account and country kane te njejten rrenje?

Ne menyre qe te futesh ne to duhet te kesh akses. Por, me lindi nje mendim.

Ne qofte se futja ne to kerkon nje lloj kodi te caktuar atehere ai mund te thyhet fare mire nga eksperte si webmasters, hackers, illegal emigrants and stupid thiefs. Plus kesaj ne qofte se dikush kap dike dhe i ben nje lloj shantazhi per te mbrojtur familjen apo veten e vet personi do te detyrohet qe te jape kodin e aksesit.

Prandaj une them qe te heqim gjithe kodet dhe te veme celsat. Nqs une them se celsi me humbi, celsi kjo gje fizike, eshte me veshtire te dale nga koka e dikujt i cili eshte nen presion psikologjik apo nen efektin e pijes dhe te droges.

Prandaj. Down with codes!

Long live the keys!


PS. Sa qejf eshte kur te duket vetja si eksperte ne dicka per te cilen nuk ia ke idene POR di qe NIP eshte ne nder te kusheririt te babit tim emri i nuses se te cilit eshte Pina.Eleonore
 

Hoxy

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 6, 2016
Postime
25
Pikët
3
Paske kërkuar në vënd të gabuar mfal që ta thëm. Hyr tek pm dhe flasim , mund të ndihmoj me ca këshilla dhe do të funksionojë 100%.
 
Top