• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Keshilla me e mire ne jeten tuaj?

Status
Temë e mbyllur.

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,290
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Përgjigje e: Keshilla me e mire ne jeten tuaj?

E Mamas time.....
Mos me zgenje bije mos harro qe je drita e syve te mi.dhe nderi im dhe pasuria ime me e shtrejte...

Mendoj se deri tani..e kam ber te ndihet Nena me e lumtur ne Bote
kiss
kiss
kiss
kiss se e kam gjen me te shtrejte ne bote :)
 

Pure_Gold

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 12, 2010
Postime
66
Pikët
0
Vendndodhja
Elbasan Shqiperi
Përgjigje e: Keshilla me e mire ne jeten tuaj?

Mos e vrisni mendjen shum per lek se ska gje me te keqe :(
Nga Une!
 

Just myself

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
934
Pikët
0
Vendndodhja
Ne hapat e jetes ...
Përgjigje e: Keshilla me e mire ne jeten tuaj?

Mami: Te besoj verberisht ty dhe zgjedhjeve te tua sepse asnjehere nuk jam zhgenjyer nga ti,shpresoj keshtu te ndodhe ne vazhdimesi... Te jesh krenare e kokelarte sikurse ke qene gjithmone!!!

Babi: Mos u step panvaresisht gjithckaje ne jete sepse je ne gjendje te suportosh me durim e kembengulje cdo situate!
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,090
Pikët
113
Përgjigje e: Keshilla me e mire ne jeten tuaj?

Nuk ka mar ndonje keshill te rendesishme deri tani..!!!
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
61,365
Pikët
113
Përgjigje e: Keshilla me e mire ne jeten tuaj?

Mami: Te besoj verberisht ty dhe zgjedhjeve te tua sepse asnjehere nuk jam zhgenjyer nga ti,shpresoj keshtu te ndodhe ne vazhdimesi... Te jesh krenare e kokelarte sikurse ke qene gjithmone!!!

Babi: Mos u step panvaresisht gjithckaje ne jete sepse je ne gjendje te suportosh me durim e kembengulje cdo situate!
Richtig.
Mbase nuk i zhgenjej,por me kuptojne.
kaq.
 

megg

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2011
Postime
68
Pikët
0
Vendndodhja
"
Përgjigje e: Keshilla me e mire ne jeten tuaj?

Mos i beso as hijes tende!
''Jeta''
 

USA NR1

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
1,871
Pikët
0
Vendndodhja
uhu sa larg
Përgjigje e: Keshilla me e mire ne jeten tuaj?

Babi,para diku 20 vite e me shume..
djali im ne gurbet shko e puno,edhe te shpia pare(te holla) dergo:d
 

Kryeplaku

Kryeplak
Anëtar
Feb 1, 2011
Postime
1,761
Pikët
0
Vendndodhja
Albania
Përgjigje e: Keshilla me e mire ne jeten tuaj?

Nena- Mos e co dem talentin tend. Perdore ate per te lene gjurme.
Babai- Asgje ne jete nuk vjen ne nje pjate te argjendte , lufto per te arire e pasur cka do.
 

Robbery

V.I.P
Anëtar
Dec 29, 2010
Postime
6,891
Pikët
113
Përgjigje e: Keshilla me e mire ne jeten tuaj?

Mami...Thirri men'jes se s'je e vogel..:p
 

SERAFIM DILO

Anti Busavata
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
9,543
Pikët
48
Përgjigje e: Keshilla me e mire ne jeten tuaj?

Mos prish gjith leket,per femra,alkol,makina,mba dhe ca lek per te ber qef.
 

Kryeplaku

Kryeplak
Anëtar
Feb 1, 2011
Postime
1,761
Pikët
0
Vendndodhja
Albania
Përgjigje e: Keshilla me e mire ne jeten tuaj?

rrifi sa jane te vegjel te te respektojne kur te rriten
 

SERAFIM DILO

Anti Busavata
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
9,543
Pikët
48
Përgjigje e: Keshilla me e mire ne jeten tuaj?

Ne fuçin e vogel rakia eshte me e mire...po ne fuçin e madhe ka me shum.
 

daniel00

V.I.P
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
3,964
Pikët
63
Vendndodhja
Diktatrojska
Përgjigje e: Keshilla me e mire ne jeten tuaj?

A i lidhe kuajt ? - Keshillle nga Udha e shkronjave .
 

daniel00

V.I.P
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
3,964
Pikët
63
Vendndodhja
Diktatrojska
Përgjigje e: Dashuri virtuale

Kur vjen kryelartësia, vjen edhe turpi; por dituria është me njerëzit e thjeshtë.


Njeriu nuk bëhet i qëndrueshëm me pabesinë, por rrënja e të drejtëve nuk do të lëvizet kurrë.
 

e panjohura

Super Moderator
Staff member
Anëtar
Sep 2, 2010
Postime
8,015
Pikët
113
Vendndodhja
Atje ku më le!
Përgjigje e: Keshilla me e mire ne jeten tuaj?

Me leht te luftosh me njeqind armiq,se sa te shoqrohesh me nje injorant!
(Kete thenje e kam nga Babi im)
 

daniel00

V.I.P
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
3,964
Pikët
63
Vendndodhja
Diktatrojska
Përgjigje e: Keshilla me e mire ne jeten tuaj?

Po me pelqejne fjalet e urta ne forme keshille kete mengjes .

Një njeri ndjen gëzim kur mund të jap një përgjigje dhe sa e mirë është fjala që thuhet në kohën e duhur!

Personi që lodhet, lodhet për veten e tij, sepse goja e tij e nxit.

Një qortim depërton më thellë te njeriu me mend se sa njëqind goditje te budallai.
 
Status
Temë e mbyllur.
Top