• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Kidman kultivon fermën e saj

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Nicole Kidman është duke rritur kultura të ndryshme bujqësore në shtëpi të saj dhe po ashtu është duke rritur kafshë australiane alpaka në shtëpinë në të cilën është duke jetuar me bashkëshortin Keith Urban.
Aktores i pëlqen të kultivojë ushqimin e saj në shtëpinë në të cilën jeton me bashkëshortin Keith Urban dhe vajzën dyvjeçare Sunday Rose në Nashville, ndërsa ka përmbushur ëndrrën e saj jetësore duke rritur kafshë të ngjashme me lamat, e të cilat quhen alpaka.

“Ne sapo kemi mbjellë perime për verën dhe gjithë ajo që kemi tani janë të mbjella. Unë po shpresoj që misri do të jetë i bukur, sepse më pëlqen të ha misrin e kopshtit. Dhe ne kemi blerë disa alpaka. Ato janë sikurse kushërinjtë e lamave, krijesa të cilat gjithnjë i kam dashur për shkak të qafës së gjatë”, u shpreh Kidman.
 
Top