• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Kidman sensuale dhe shume femer

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
561
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Sensuale dhe shume femer. Kete mesazh ka dashur te percjelle fotografi Peter Lindbergh ndersa ka realizuar nje set fotografik te Nicole Kidman per revisten ‘L’Uomo Vogue”.


Ne interviste aktorja e madhe australiane thote se nuk ndihet mire kur e etiketojne ne radhet e personazheve VIP, ndersa koleget e saj i konsideron me nje mungese te theksuar elegance.

Kidman nderkohe eshte e angazhuar ne realizimin e filmit “The Wedding Doctor”, ne te cilin do te luaje rolin e nje analisteje te specializuar per ciftet.
Ne te ardhmen ajo do te interpretoje rolin e nje piktori danez transeksual Einar Wegener ne filmin me titull “The Danish Girl”.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top