• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Kim e kënaqur me vijat trupore

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Kim Kardashian kurrë nuk do të dëshironte të humbte vijat e saj trupore, por është më e kënaqur se kurrë me figurën e saj që prej se humbi peshë.
Bukuroshja ka pranuar se ajo tani ka më shumë besim, pasi së fundmi ka humbur në peshë dhe tashmë është e kënaqur me formën që ka trupi i saj, i cili nuk ka ndryshuar përkundër humbjes së peshës.

“Humbja e peshës më dha besim dhe jam shumë më e kënaqur me trupin tim tani. Të jem më e hollë më bën të ndjehem më mirë për vete, por vijat e mia janë ende ato që i dua. Unë kurrë nuk do të isha e pakënaqur me to edhe nëse do të mund të isha”, theksoi Kardashian.
 

SubZ

A Legend Never Dies
Anëtar
Aug 8, 2010
Postime
739
Pikët
0
Vendndodhja
Underground
Përgjigje e: Kim e kënaqur me vijat trupore

Kim Kardashian kurrë nuk do të dëshironte të humbte vijat e saj trupore, por është më e kënaqur se kurrë me figurën e saj që prej se humbi peshë.
Bukuroshja ka pranuar se ajo tani ka më shumë besim, pasi së fundmi ka humbur në peshë dhe tashmë është e kënaqur me formën që ka trupi i saj, i cili nuk ka ndryshuar përkundër humbjes së peshës.

“Humbja e peshës më dha besim dhe jam shumë më e kënaqur me trupin tim tani. Të jem më e hollë më bën të ndjehem më mirë për vete, por vijat e mia janë ende ato që i dua. Unë kurrë nuk do të isha e pakënaqur me to edhe nëse do të mund të isha”, theksoi Kardashian.


Ufaaaa djersë të ftohta...:O
 
Top