• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Kim Kardashian– Angelina Jolie e ardhshme?

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,105
Pikët
113

Ylli televiziv Kim Kardashin është në negociata për të zëvendësuar Angelina Jolie në vazhdimin e dytë të filmit “Tomb Raider”. Sipas burimeve nga Hollywoodi, bukuroshja është në mes të negociatave për të luajtur rolin e Lara Croft në filmin e ri.
“Kjo do të jetë një karakter më ndryshe se Lara e Angelinës. Kim kërkohet të luajë një version shumë më komik të Lara, që do të xhirohet në 3-D dhe ka për cak audiencën tinejxhere”, ka thënë burimi. Kim, 29-vjeçare, edhe më herët ka folur për dëshirën e saj për të filluar karrierë si aktore.
 
Top