• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Kim Kardashian është sërish single

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Kardashian, yll i reality show-t është sërish single. Marrëdhënia e saj me Reggie Bush, lojtarin e Saints në New Orleans, ka marrë fund.


Bukuroshja Kim është parë në plazhet e Miami-t, ku xhiron seritë e reja të “Kourtney and Khloe take Miami”, ndërsa ish-i i saj është fotografuar në New York në një diskotekë duke festuar me disa mikesha.

Lajmi për ndarjen e tyre është shpërndarë shumë shpejt, ndoshta për faktin se Kardashian është një prej femrave më seksi të Amerikës.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,105
Pikët
113
Përgjigje e: Kim Kardashian është sërish single

He medet sa here gjat viti kjo eshte single...?
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,105
Pikët
113
Përgjigje e: Kim Kardashian është sërish single

Ncuq kjo ju jep dhe ju mer Shpirtra binjak :p keshqu qe plas Kim do ngelesh vetem xhiro aty foto nudice dhe fillma :p
 
Top