• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Kim Kardashian mbetet parroba banjo

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Bukuroshja Kim Kardashian mbetet parroba banjo nga nje val qe ja rrebeu në një plazh.


Kim Kardashian pas një udhëtimi të shpejtë në shtëpinë e saj në Los Angelos, Kim Kardashian është fotografuar në një plazh në Miami ku i duken qartë të pasmet e saj seksi dhe provokuese të zbuluara, ndërsa përpiqej të kalonte një dallge në plazh.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top