• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Kim Kardashian pëlqen të dalë me bikini

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Kardashian dëshiron që veshjet e brendshme të plazhit ta tregojnë në mënyrë sa më të mirë figurën e saj.


Ylli televiziv është bashkuar me motrat e saj Khloe dhe Kourtney për të dizajnuar linjën e tyre të bikinive, Beach Bunny Swimwear, dhe Kim dëshiron që këto dizajne të nxjerrin sa më seksi trupin e saj.

Më pëlqen të dukem gjithmonë glamuroze dhe të rregullohem mirë kur dal në plazh dhe bikinit që lidhen anash tregojnë më së miri llojin e trupit tim”, ka thënë Kim.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top