• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Kim Kardashian ylli më fitimprurës televiziv

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
562
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Kim Kardashian është emëruar ylli më i fitimprurës televiziv. Bukuroshja, e cila luan në shoun televiziv “Keeping Up with the Kardashians”, ka fituar 5.45 milionë dollarë gjatë vitit të kaluar, bën të ditur Daily Star Sunday.


Kjo përfshin 400 mijë dollarë për përfshirje në shoun televiziv, ndërsa pjesa tjetër e fitimeve kanë ardhur nga reklamat, paraqitjet personale dhe përfitimet nga reklamat në faqen e saj.

Shifrat janë zbuluar nga agjencia amerikane e talentëve, “Platinum Rye Entertainment”. “Ajo nuk është aktore dhe ajo nuk është këngëtare. Por kur fitoni vëmendjen që fiton ajo, mund të quheni markë në vete”, ka thënë pronari i kompanisë, Ryan Schinman.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top