• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Kim Kardishan pëlqen meshkujt me veshë të vegjël

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa


Kim Kardishanin e eksitojnë meshkujt me veshë të vegjël. Ylli me gjoks të madh, që para pak kohësh është ndarë me të dashurin e saj, lojtarin e futbollit amerikan, Mile Austin, pranon që ka një fetish të çuditshëm sepse e tërheqin meshkujt me veshë të vegjël.
Kim beson që mundet të përfundojë në martesë me dikë vetëm pse i ka veshët sipas masës së saj: “Jam e obsesionuar me meshkujt me veshë të vegjël. Ata më eksitojnë. A nuk është e çuditshme kjo gjë? Sa herë që jam në lidhje me dikë, mendoj a mund të martohem me të dhe si do dukeshin fëmijët tanë”.
Bukuroshja 29-vjeçare po ashtu ka zbuluar se si është duke bërë pauzë nga meshkujt sepse nuk dëshiron të dalë në shumë takime dhe nuk dëshiron që njerëzit të mendojnë që i ndërron meshkujt shumë shpesh: “Përpiqem të qëndroj e lirë dhe të mos dal në takime. Nuk më pëlqen kjo gjë. Të dal në pesë takime të ndryshme, njerëzit do të mendonin që jam lavire. Mjaft e kam veten. Pse të mos fokusohem vetëm në punë dhe në atë çka më duhet mua para se të martohem?”
Para se të hyjë në lidhje të re, Kim është e vendosur të shfrytëzojë pjesën më të mirë nga vet jeta e saj si beqare, prandaj për momentin është e okupuar me organizmin e festave të çmendura në Las Vegas, me rastin e ditëlindjes së saj të 30-të në tetor. “Do të bëjmë atë që kemi bërë edhe në vitin e kaluar. Do të shkojmë në Las Vegas dhe do të jetë çmenduri!”, tha Kardashian
 

WALCHIRIA

Best Of Me
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
4,199
Pikët
113
Përgjigje e: Kim Kardishan pëlqen meshkujt me veshë të vegjël

Ua un vdes per cuna me vesh elefanti haha


Jalla mi Kim ca halli te paska zen lol
 

e panjohura

Moderator
Staff member
Anëtar
Sep 2, 2010
Postime
7,968
Pikët
113
Vendndodhja
Atje ku më le!
Përgjigje e: Kim Kardishan pëlqen meshkujt me veshë të vegjël

Hajde meshkuj,nxerni veshet ne foto,por mos i zvogloni he! hahahaha
 

Loreal

V.I.P
Anëtar
Sep 4, 2010
Postime
5,552
Pikët
83
Përgjigje e: Kim Kardishan pëlqen meshkujt me veshë të vegjël

hahaPo mir e ka,meshkujt vesh lapuq disi nuk shkon hic.
 
Top