• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Kim: Kush është Ronaldo?

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Kim Kardashian është përgjigjur duke mohuar thashethemet se ajo ka pasur një romancë të shkurtër me yllin e futbollit Cristiano Ronaldo.
Dyshja u përfolën se janë së bashku më herët gjatë këtij viti pas ndarjes së Kim nga ish-i dashuri i saj Reggie Bush.

Por Kardashian, e cila tash po del me Miles Austin, thotë se lidhja kurrë nuk ka ekzistuar.

“Nuk e di as kush është ai”, ka thënë Kardashian kur është pyetur për Ronaldon
 
Top