• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Kimberley Walsh e frikësuar nga marrëdhënia e parë

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Kimberley Walsh ka pranuar se ajo kishte pasur frikë para se ta humbte virgjinitetin, porse këtë nuk ua kishte thënë shoqeve të saja.
Këngëtarja e grupit “Girls Aloud”, e cila ka thënë se deri më tani ka pasur vetëm dy lidhje serioze, ishte ndier nën presion para se të bënte seks për herë të parë.

“Si e re ndjeja presion se duhej të bëja seks dhe thosha me vete se është dashur që ta bëja deri më tani. Mirëpo ky presion nuk ishte aq i madh sa të më shtynte që ta bëja”.

“Unë isha kokëfortë sa i përket seksit, sepse e dija se ishte diçka që do t’i jepesha me lehtësi. Seksi duhet bërë me dikë që vërtet të pëlqen, prandaj unë refuzoja presionin e shoqeve”, ka treguar Walsh.
 
Top