• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Kinezi lejon gruan ta rrahë një herë në javë !!!

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,290
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Kinezi lejon gruan ta rrahë një herë në javë !!!

Një rast interesant është raportuar në Kinë, ku një burrë ka nënshkruar një kontratë, sipas së cilës i lejon gruas së tij ta rrahë një herë në javë.

Ky 32-vjeçar, siç bën të ditur Daily Telegraph, ka ndërmarrë një hap të tillë, pasi çdo ditë kishte duruar rrahjet e gruas së tij, e cila stërvit kung-fun-në.
“Nuk dëshirojë ta rrah atë, mirëpo kjo ndodhë çdoherë dhe nuk mund ta frenoj veten”, ka thënë bashkëshortja e tij. Ajo ka bërë të ditur se gjatë javës para nënshkrimit të marrëveshjes, tri herë e kishte rrahur bashkëshortin e saj.
Kinezi fatkeq ka treguar se gruaja e tij, e cila përndryshe punon si menaxhere në një kompani tregtare, që nga fëmijëria e saj ushtron karate, dhe atë e kishte tërhequr karakteri i saj i fortë.
Për t’i shmangur rrahjet e përditshme ai ka ndërmarrë këtë hap, ndërsa nëse gruaja e tij nuk e respekton, si dënim duhet të shkojë të qëndrojë tre ditë të familja e saj.
 

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Përgjigje e: Kinezi lejon gruan ta rrahë një herë në javë !!!

edhe une do behem si kineze :p karate hahaha
 

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Përgjigje e: Kinezi lejon gruan ta rrahë një herë në javë !!!

e moj.....po jo te me bie pika mua mbaj femij bej pazar mbaj shtepi e burri ta dredhi:p ska ketu punet jan te perbashkta :D karate karate...
 

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,290
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Përgjigje e: Kinezi lejon gruan ta rrahë një herë në javë !!!

looooooooooooool ta gz pra se un se du ashtu kaq ta besh dhomin ti :p
 

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Përgjigje e: Kinezi lejon gruan ta rrahë një herë në javë !!!

une thashe punet ti bejme bashke....se tjerat vijne vete :D ;)
 

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Përgjigje e: Kinezi lejon gruan ta rrahë një herë në javë !!!

hahaha....çdo shtepise i duhet nje kinez:p :D haha
 

clizia

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 17, 2009
Postime
298
Pikët
0
Vendndodhja
ne zemren e dikujt
Përgjigje e: Kinezi lejon gruan ta rrahë një herë në javë !!!

dhe sidomos shtepis shqipetare :D :D
uuuu sa qejf te rrahesh burirn :p do ja hedh njeher si ide atij timit :D
 

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Përgjigje e: Kinezi lejon gruan ta rrahë një herë në javë !!!

hahaha vallai seshte keq kur femrat behen me nerva te pakten te shfryjne kollaj :p
 

MarsS

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 20, 2010
Postime
244
Pikët
0
Vendndodhja
Itali
Përgjigje e: Kinezi lejon gruan ta rrahë një herë në javë !!!

hahahahaha .(No comment) :O
 

utopia

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 5, 2010
Postime
610
Pikët
0
Përgjigje e: Kinezi lejon gruan ta rrahë një herë në javë !!!

Marss pse habitesh ti ??? Une kam nje komshien time qe abuzon dhunshem me te shoqin .....booooooooo turp, mund te perdoresh taktika te tjera por jo dhune STOP dhunes !
 

Hello Kitty

❤☆҉‿★ Ŧђαήк ¥☺ů ★☆҉‿❤
Anëtar
Feb 8, 2011
Postime
15,256
Pikët
113
Përgjigje e: Kinezi lejon gruan ta rrahë një herë në javë !!!

Kinezi lejon gruan ta rrahë një herë në javë !!!

Një rast interesant është raportuar në Kinë, ku një burrë ka nënshkruar një kontratë, sipas së cilës i lejon gruas së tij ta rrahë një herë në javë.

Ky 32-vjeçar, siç bën të ditur Daily Telegraph, ka ndërmarrë një hap të tillë, pasi çdo ditë kishte duruar rrahjet e gruas së tij, e cila stërvit kung-fun-në.
“Nuk dëshirojë ta rrah atë, mirëpo kjo ndodhë çdoherë dhe nuk mund ta frenoj veten”, ka thënë bashkëshortja e tij. Ajo ka bërë të ditur se gjatë javës para nënshkrimit të marrëveshjes, tri herë e kishte rrahur bashkëshortin e saj.
Kinezi fatkeq ka treguar se gruaja e tij, e cila përndryshe punon si menaxhere në një kompani tregtare, që nga fëmijëria e saj ushtron karate, dhe atë e kishte tërhequr karakteri i saj i fortë.
Për t’i shmangur rrahjet e përditshme ai ka ndërmarrë këtë hap, ndërsa nëse gruaja e tij nuk e respekton, si dënim duhet të shkojë të qëndrojë tre ditë të familja e saj.
Ka dy zgjidhje per kete kinezin: ose te behet myslimon se e mbron me tapi te drejten e tij, ose dermanin do e gjeje po te shkoje te jetoje ne Arabine Saudite. -profesor-
 

Akrepi

Anëtar
Anëtar
Jan 3, 2012
Postime
70,304
Pikët
113
Përgjigje e: Kinezi lejon gruan ta rrahë një herë në javë !!!

Dënimi qënka që ta çojnë tre ditë të jetojë në familjen e sajë??:O
Dmth. në shtëpinë e sajë është ferri vetë??
 

SERAFIM DILO

Anti Busavata
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
9,543
Pikët
48
Përgjigje e: Kinezi lejon gruan ta rrahë një herë në javë !!!

Burrat e shkret,si me kontrat e si pa kontrat gjithe jeten jane keqtrajtuar.
 

busavata

Moderator
Staff member
Anëtar
Aug 30, 2010
Postime
8,768
Pikët
113
Vendndodhja
Gjilan
Përgjigje e: Kinezi lejon gruan ta rrahë një herë në javë !!!

ndërsa nëse gruaja e tij nuk e respekton, si dënim duhet të shkojë të qëndrojë tre ditë të familja e saj.
denim te keq , tri dit pa sex :D
 

Ganimet

V.I.P
Anëtar
Mar 5, 2012
Postime
5,385
Pikët
48
Vendndodhja
Ne toke
Përgjigje e: Kinezi lejon gruan ta rrahë një herë në javë !!!

ky ishte vetem hapi i par, se kinezi po dojke heren tjeter akoma me shum me ja reduktu te drejten per rrahje asaj strinces.Tani kinezi
po ushtrojke te gjeki qeni dhe shum shpejt pritet ndrrimi i roleve,njofton zhimen Zhibao ,gazeta kineze (Zeri i Popullit).
 
Top