• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Kinezi po shndërrohet në djall, po i rriten brirët

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massaNjë burrë nga Kina nuk u shqetësua aspak kur kuptoi se në kokë po i rriteshin brirët. 84 vjeçari Huang Yuanfan mendon se më e keqja që mund t’i ndodhë është se ai mund të vdesë nga kjo dukuri e pazakontë, por as kjo nuk e shqetëson pasi thotë se boll ka jetuar.
Kinezi nga provinca Jiangxi e vërejti dukurinë e rritjes së brirëve para tre vitesh, mirëpo nuk shkoi për t’u vizituar te mjeku.

Brirët që i dalin në kokë atij nuk i shkaktojnë probleme shëndetësore, por kohët e fundit kanë nisur t’i shpeshtohen. Briri më i gjatë arrin gjatësinë 10 centimetra. /
 

dbh

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 19, 2010
Postime
599
Pikët
0
Përgjigje e: Kinezi po shndërrohet në djall, po i rriten brirët

Me siguri ketij plakut do i ket vdekur e jema, pra tani eshte shume vone per ta pyetur nese ka pasur te bej me cjapin e fshatit...

:D
 
Top