• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

KinG Street në forum-al.com

Status
Temë e mbyllur.

KinG Street

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 2, 2011
Postime
3
Pikët
0
Emri:Ardijan
Mosha:22
Vendlindja: Klinë - Kosovë


  • Erdha ketu me ftesë të Adminit të ketij forumi ( Mandi ) të cilit uroj sukses më kete forum.
  • Jam admin i një forumi dhë atë mund ta gjeni tek partneret.
  • Ju pershendes të gjithve
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,390
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: KinG Street në forum-al.com

KinG Street mire se erdhe dhe kalofsh sa me bukur !
 

USA NR1

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
1,871
Pikët
0
Vendndodhja
uhu sa larg
Përgjigje e: KinG Street në forum-al.com


Mire se na erdhe kalofsh bukur mes nesh
 

unejsa

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 27, 2010
Postime
386
Pikët
0
Vendndodhja
Shijak
Përgjigje e: KinG Street në forum-al.com

mire se ka ardhur ne mesin tone dhe ja kalofsh sa me mire me ne
 

komandanti

Anëtar i ri
Anëtar
Dec 29, 2010
Postime
41
Pikët
0
Përgjigje e: KinG Street në forum-al.com

Po te njo

Mir se erdhe :D
 
Status
Temë e mbyllur.
Top