• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Kings Of Leon, albumi i ri në tetor

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Anëtarët e bendit “Kings of Leon” kanë paralajmëruar se albumi i tyre i pestë “Come Around Sundown”, do të dalë në treg më 18 tetor.
Ata po ashtu kanë bërë të ditur se do të këndojnë disa këngë të albumit të ri gjatë pjesëmarrjes në “V Festival” që mbahet në Britani të Madhe këtë muaj.

Bateristi Nathan Followill ka thënë se edhe gjatë turneut aktual në Amerikën Veriore, bendi ka kënduar këngë nga albumi ende i pa lansuar, ndërsa është shprehur mjaft i kënaqur me reagimin e fansave.
 
Top