• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Kings of Leon të depresionuar

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Frontmeni i grupit “Kings of Leon”, Caleb Followill, thotë se regjistrimi i albumit të ardhshme, “Come Around Sundown”, ishte sikurse të punohej në zyre, për shkak se ditët e grupit ishin aq të strukturuara.
Krijuesit e hitit “Sex on Fire” kanë regjistruar albumin e tyre të fundit “Come Around Sundown” në New York, ndërsa kanë pranuar se aty ekzistoi një regjim më strikt në krahasim me studion në Nashville të Tennessee.

“Ishte paksa përvojë depresionuese. Nëse do ta kishim bërë në Nashville, ne do të luanim basketboll apo do të ishim dehur. Këtu, unë zgjohesha, hypesha në taksi dhe kaloja nga 12 orë në ditë në një dhomë pa dritare. Jam ndier sikurse po shkonim në zyre. Por, kjo mund të jetë mirë, ashtu siç është dhe keq”, tha Followill.
 
Top