• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Kishin njëjtin emër e mbiemër, takohen dhe martohen

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
561
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Të dy protagonistët e këtij lajmi u takuan në Facebook dhe janë bërë miq, sepse kishin të njëjtin emër e mbiemër.


Ajo, Kelly Hildebrand jeton ne Florida, ndërsa ai, Kelly Hildebrand jeton në Teksas dhe u takuan rreth tre muaj më parë, ndërsa tani kanë vendosur të martohen. Gjithçka nisi me takimin e parë kur ajo kërkoi adashin e saj në rrjetin shoqëror Facebook.

Kërkova mos kishte Kelly Hildebrand të tjerë, por ai ishte i vetmi. Më pas, pashë foton e tij të profilit dhe gjëja e parë që mendova ishte: Eh, jo keq!”, ka thënë vajza.Dhe me sa duket, edhe djaloshi me emrin Kelly, është intriguar menjëherë nga kjo gjë.

Gjëja e parë që kam shkruar ishte: Përshëndetje, ne kemi të njëjtin emër, është goxha këndshëm”, tregon ai.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 

Ksanthi

Anëtar i ri
Anëtar
Apr 15, 2010
Postime
177
Pikët
0
Përgjigje e: Kishin njëjtin emër e mbiemër, takohen dhe martohen

Cift i bukur.
 

engel

V.I.P
Anëtar
Apr 9, 2010
Postime
6,731
Pikët
113
Përgjigje e: Kishin njëjtin emër e mbiemër, takohen dhe martohen

Me ka ndodhur edhe mua kam njohur dike me emrin dhe mbiemer te njejte me timen.
Eshte e cuditcme , ne fillim kujtova se ishte nje shaka por jo .

Jemi miq dhe diskutojme me kenaqesi me njeri-tjetrin .
 

SubZ

A Legend Never Dies
Anëtar
Aug 8, 2010
Postime
739
Pikët
0
Vendndodhja
Underground
Përgjigje e: Kishin njëjtin emër e mbiemër, takohen dhe martohen

Interesante, nuk me duket aspak e cuditshme. Kjo eshte me pikante per faktin se kane te njejtin identitet, po thjesht ndryshon gjinia.

P.s Edhe une e kam provuar njehere me emrin dhe mbiemrin tim, po realisht nuk ekzistonte askush.
 
Anëtar
Apr 17, 2010
Postime
5,280
Pikët
113
Përgjigje e: Kishin njëjtin emër e mbiemër, takohen dhe martohen

Une kam gjetur jo vetem ne FB, por dhe ne jeten reale, si me mbiemrin tim, ashtu edhe te burrit, por vetem femra. -profesor-
 

engel

V.I.P
Anëtar
Apr 9, 2010
Postime
6,731
Pikët
113
Përgjigje e: Kishin njëjtin emër e mbiemër, takohen dhe martohen

Dashuri me shikim te pare kisha degjuar
Dashuri me "emer dhe mbiemer te paree :p ) sapo lexova

hahahahhah per nje moment mendova se mos kishim lidhje gjaku :O
 

Angel`BoY

Atje ku ti nuk je :)
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
169
Pikët
0
Vendndodhja
Tirane
Përgjigje e: Kishin njëjtin emër e mbiemër, takohen dhe martohen

Hajt me ndonje djale ishalla :p
 

Angel`BoY

Atje ku ti nuk je :)
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
169
Pikët
0
Vendndodhja
Tirane
Përgjigje e: Kishin njëjtin emër e mbiemër, takohen dhe martohen

ghahgagaghaghghaghaghaghghaghahgahgaghghaghagh Hajt dhe me Nje cupe pastaj :p se mos na i ngelet qejfi Sweet :p
 

SmiLey

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 1, 2010
Postime
1,274
Pikët
0
Vendndodhja
Negli occhi suoi! ♥ ♥
Përgjigje e: Kishin njëjtin emër e mbiemër, takohen dhe martohen

e praa eee :p Te dali shendosh e mire thuaj(pak rendesi ka djale apo vajze) uaaa ky :p
 
Top