• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Kitaristi i vogël, hiti tjetër i YouTube

PUPA

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
662
Pikët
0
Vendndodhja
Italy


Fëmija simpatik Ha Youngwoong nga Seuli, u bë sensacioni i ri në internet duke ekzekutuar këngët më të mira të “The Beatles” që nga mosha trevjeçare, ndërsa për tre vite atë e kanë parë rreth 15 milionë njerëz.
Djaloshi i talentuar, përndryshe kitarist autodidakt, si një këngëtar i vërtetë e ekzekutoi këngën e grupit legjendar “The Beatles”, “Hey Jude”, ndërsa prindërit e tij krenarë postuan videon në YouTube.

Ky djalosh më pas është ftuar në shoun televiziv të talenteve “Wunderkids in 2008” në të cilin edhe fitoi vendin e parë. Sot është gjashtë vjeç, ndërsa përveç “The Beatles”, atij i pëlqen edhe Moxarti. /Telegrafi/

[ame="http://www.youtube.com/watch?v=oEwQV7VQa44&feature=player_embedded"]YouTube- The new Beatle?
 

Meri

"Personne"
Anëtar
Sep 26, 2009
Postime
14,596
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Përgjigje e: Kitaristi i vogël, hiti tjetër i YouTube

Keta aziatiket jane çudi e madhe.brv
 

alem_de

Super Anëtar
Anëtar
Apr 12, 2010
Postime
995
Pikët
38
Vendndodhja
Gjermani.
Përgjigje e: Kitaristi i vogël, hiti tjetër i YouTube

Talent..................
 
Top