• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Klodi: Nuk jam i vetmi homoseksual

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Klodian Çela, i njohur nga Big Brother Albania 3 si Klodi, nuk ka të ndalur dhe ka vazhduar akuzat e tij ndaj shoqërisë shqiptare për mosrespekt dhe mospërkrahje, ndërsa në një intervistë për Shekullin, Klodi ka kërcënuar edhe me zbulim të emrave tjerë që sipas tij janë homoseksualë dhe kanë poste kyçe.
Klodi thotë se Big Brother t’ia ketë shkatërruar jetën dhe pos kësaj, reality shou në fjalë e ‘internoi’ familjen e tij nga Lezha në Durrës. Pritja për të, pranon Klodi, ka qenë tejet kontroverse, askush nuk i ka ofruar mbështetje dhe kërkesa për përkrahje nga institucionet hasi në vesh të shurdhër. Por, tani ish-personazhi i BBA 3 ka kërcënuar me publikim të emrave eminentë të cilët janë homoseksualë.

“Ka shumë persona publikë me oritenimin tim seksual, sidomos nëpër televizionet tona. Unë jam munduar të krijoj kontakte me ta, por askush nuk ma ka hapur derën. Nuk është Klodi homoseksuali i parë, ka me dhjetra, por emrat nuk i them dhe nëse së shpejti nuk ndryshon diçka në raport me mua, unë do i zbuloj ata emra. Përderisa unë thashë emrin tim, nuk dua t’ia di fare për të tjerët. Ka njerëz homoseksualë që kanë role dhe poste shumë të rëndësishme”, theksoi Klodi.

Klodi vijon më tej duke thënë se atë e bezdisin paragjykimet dhe vlerësimet kur njerëzit nuk të njohin. Si pasion e ka përmendur modën, pasi thotë të ketë punuar me vite të tëra në Itali. Për lidhjen e shkatërruar mes Seldit dhe Domenikës, Klodi mendon se Domenika di çfarë flet, por mohon të ndërhyjë në jetën private të ish-të dashuruarve nga Big Brother
 

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,256
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Përgjigje e: Klodi: Nuk jam i vetmi homoseksual

po re po jo po ti japim Flamurin o ne cna gjet me me keta*sensored* s'ka faj se s'eshte i vetmi n'fakt ;)lol
 

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Përgjigje e: Klodi: Nuk jam i vetmi homoseksual

hahha o duhen prere rraca ketyre :p se ndryshe do na zhdukin dhe neve.. :p
 

r00t

Anëtar
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
642
Pikët
18
Vendndodhja
Monaco
sea kush eshte ky qe shkruan kete shqipe kaq te bastarduar lol

kjo fjala kontroverse duhet then atij idiotit qe nuk eshte shqip

tani persa i perket homove ne shqiperi nese vertet do kishte menyre shkencore per zbulimin e homove suedia do ishte nji fshat i vogel po ta krahasoje me shqiperine lol
 

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Përgjigje e: Klodi: Nuk jam i vetmi homoseksual

stealth shqip flasin dhe ato te asaj wb ku i marr une... :D
 
Top