• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Klodiana kujdeset për familjen

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
562
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Ndërsa të gjithë artistët ishin në ankth për fillimin e shfaqjes, atletja Klodiana Shala nuk ka menduar vetëm për vete.


Ajo ka lënë mënjanë emocionet dhe është kujdesur që të afërmit e saj të gjejnë një vend për t’u akomoduar, madje është ulur për pak çaste afër të fejuarit Taulantit, për të marrë ndonjë kompliment për veshjen dhe performancën.

Kjo eksperiencë e ka bërë Kloadianën shumë entuziaste, madje gjatë gjithë kohës atletja është parë duke nxjerrë kokën nga skena duke folur në telefon duke vërejtur reagimet e miqve të saj, që kishin ardhur enkas për ta ndjekur./BLUETOOTH/Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top