• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Klubi Ateisteve.

drague

me pushime
Anëtar
Sep 20, 2010
Postime
29,002
Pikët
113
A ju pelqen statusi qe keni te nderuar miqte e mij ateiste?

nuk kemi komplekse identiteti,jetojm te lire dhe nuk i beojm ëndrrave.

ps.antarsimi ne klub eshte pa pare:)


PS: Teistet, te lexojne ne fillim ketu.
 

Beaute

?
Banned
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,452
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Përgjigje e: Klubi Ateisteve.

A ju pelqen statusi qe keni te nderuar miqte e mij ateiste?

nuk kemi komplekse identiteti,jetojm te lire dhe nuk i beojm ëndrrave.
Mjesi Ledio ide gjeniale , un besoj ne Zot ne fakt po me mir ne nje klub si ky se sa ne sherr me qypin e me Alkoma .
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
54,782
Pikët
113
Përgjigje e: Klubi Ateisteve.

A ju pelqen statusi qe keni te nderuar miqte e mij ateiste?

nuk kemi komplekse identiteti,jetojm te lire dhe nuk i beojm ëndrrave.

ps.antarsimi ne klub eshte pa pare:)
Pa diskutim qe me pelqen...
 

kanina

V.I.P
Anëtar
Feb 2, 2011
Postime
15,502
Pikët
113
Përgjigje e: Klubi Ateisteve.

bashkohemi e te behemi sa me shume kunder fetareve e besimtareve.

me ndihmen e zotit do ja dalim te crrenjosim keto doktrina primitive njerezore. :p
 

Hello Kitty

❤☆҉‿★ Ŧђαήк ¥☺ů ★☆҉‿❤
Anëtar
Feb 8, 2011
Postime
12,386
Pikët
113
Përgjigje e: Klubi Ateisteve.

bashkohemi e te behemi sa me shume kunder fetareve e besimtareve.

me ndihmen e zotit do ja dalim te crrenjosim keto doktrina primitive njerezore. :p
:D Shyqyr zotit qe the me ndihmen e zotit, se nje zot e di se si do t'ju dilnim per zot, te gjithe besimtareve qe besojne ne zot! :p
 

Mistrece

...
Staff member
Anëtar
Aug 21, 2011
Postime
16,723
Pikët
113
Përgjigje e: Klubi Ateisteve.

Ja me ne fund, klubi im i preferuar!
 

Mano

V.I.P
Anëtar
Aug 8, 2011
Postime
13,319
Pikët
113
Përgjigje e: Klubi Ateisteve.

Vallaj ketu vjen era Tradheti o burra!!!:p

Me hapjen e "klubit te ateistave" keni vertetuar se edhe Ateizmi eshte besim. Keni zgjedhur emrin "klub" ne vend te 'kishes' ashtu sic ben komunistet duke zevendesuar kishat me 'qendrat e kultures' komuniste.

Njerezit e pavarur, "true free-thinkers" nuk pranojn te jen pjese e asnje klubi.:p
 

Akrepi

Anëtar
Anëtar
Jan 3, 2012
Postime
62,765
Pikët
113
Përgjigje e: Klubi Ateisteve.

A ju pelqen statusi qe keni te nderuar miqte e mij ateiste?

nuk kemi komplekse identiteti,jetojm te lire dhe nuk i beojm ëndrrave.

ps.antarsimi ne klub eshte pa pare:)
Ma mbush një dopio uiski Drague.:p
 

Zana

🇦🇱e....Thjeshte🇦🇱
Anëtar
Oct 21, 2013
Postime
43,905
Pikët
113
Vendndodhja
🌑
Përgjigje e: Klubi Ateisteve.

A ju pelqen statusi qe keni te nderuar miqte e mij ateiste?

nuk kemi komplekse identiteti,jetojm te lire dhe nuk i beojm ëndrrave.

ps.antarsimi ne klub eshte pa pare:)
Na pelqen ne mase :p
 

Gon!

IllyrianMuslim
Anëtar
Sep 22, 2011
Postime
6,545
Pikët
48
Përgjigje e: Klubi Ateisteve.

Duhet me ja fiilu me shpernda edhe ju broshura pa leke, falas, sikur fete :D
 

Gon!

IllyrianMuslim
Anëtar
Sep 22, 2011
Postime
6,545
Pikët
48
Përgjigje e: Klubi Ateisteve.

Ja une s'ndrroj fene, jom idealist -qesh-
 

Ragnar

Real Madrid
Anëtar
Mar 8, 2013
Postime
25,188
Pikët
113
Përgjigje e: Klubi Ateisteve.

O Derjans, hahahahhahaha more mue mu ka ngjit sikur muti pas kepuce, nuk me shkoqet thiu askund hahahahhahahahaa.
 
Top