• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Klubi Ateisteve.

Llaqi

Mthirr Llaqi
Anëtar
Jun 25, 2020
Postime
4,728
Pikët
113
Allahu (ﷻ) ka një plan. Një më i madh nga sa mund ta imagjinoni. Ndaj mos u shqetëso dhe streso. Besoji atij!

PS....me IDIOT njerez se kta qe besojne kto PERRALLA....NUK gjen.
e trregove veten qe je totalisht idiot , i pa bese , dhe injorant , se ktu nuk ka lidhje feja , por personaliteti qe ti ke !!!! ofendon te tjeret per ate qe jan dhe jo ate qe bejn !
 

Llaqi

Mthirr Llaqi
Anëtar
Jun 25, 2020
Postime
4,728
Pikët
113
nuk mund te kuptoj si mund te ofendohet nje njeri i urt , qe shkon ne kishe apo xhami , qe nuk ofendon dhe nuk paragjykon te tjeret ??? thjesht ben ate qe i duket e drrejt per te boo ????? te jesht ateist sdo te thot qe te ofendosh sipas qefit oooo @SystemA
 

SystemA

Jam me Shqiperine,dhe NISTA protiv KINA.
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
58,084
Pikët
113
Tek tema e JO besimLESHAVE shkruaj si me TEKET....MUA.
Tek ajo e KLLUFAVE po ju hyme ne pjese me ofendime,mund te ....MA kritikoni.
 

drague

me pushime
Anëtar
Sep 20, 2010
Postime
31,764
Pikët
113
Përgjigje e: Klubi Ateisteve.

Dokument qe te tregoje anetaresi te "Skanderbeg Schutzstaffeln Division".


drague, pse nuk e ve shenjen ke dera: ne kete klub *nuk* sherbehen pije jo-alkolike. Do eliminonim tere pyetjet qe i kane pergjigjet te paraprira. :p

Si dhe te lutem, gjeji nje kornize dhe vare diku kete portretin.

Per ty shaniko. @luleshtrydhe
 

SystemA

Jam me Shqiperine,dhe NISTA protiv KINA.
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
58,084
Pikët
113
Prokuroria greke akuzon priftin për përdhunimin dhe kryerjen e veprimeve pornografike me të mitur.

Sipas informacioneve, vajzat, së bashku me nënën e tyre, ishin pritur herë pas here në shtëpinë e priftit për arsye financiare.


Hmmmm...une mendoj qe keta...... shenjtoret TUAJ me flamur,predikojne dhe ndihmojne falas.

Kshu kot ne na falni per qmendurine....nuk do ishte keq pervecse kamera te fshehta qe bejne neper = godinat e edukimit,te veshin ene tek te derguarit apo perhapesit e fjales se zotit.

Une....MENDOJ....kush e di se cfar na del,duke marre parasysh dhe...societine e DEGRADUAR albaLESHE.

Danke.
 

luleshtrydhe

V.I.P
Anëtar
May 4, 2016
Postime
14,901
Pikët
113
Prokuroria greke akuzon priftin për përdhunimin dhe kryerjen e veprimeve pornografike me të mitur.

Sipas informacioneve, vajzat, së bashku me nënën e tyre, ishin pritur herë pas here në shtëpinë e priftit për arsye financiare.


Hmmmm...une mendoj qe keta...... shenjtoret TUAJ me flamur,predikojne dhe ndihmojne falas.

Kshu kot ne na falni per qmendurine....nuk do ishte keq pervecse kamera te fshehta qe bejne neper = godinat e edukimit,te veshin ene tek te derguarit apo perhapesit e fjales se zotit.

Une....MENDOJ....kush e di se cfar na del,duke marre parasysh dhe...societine e DEGRADUAR albaLESHE.

Danke.
Nuk ka pyll pa derra.
 

SystemA

Jam me Shqiperine,dhe NISTA protiv KINA.
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
58,084
Pikët
113
Nuk ka pyll pa derra.
KANADAJA KËRKON NGA KISHA KATOLIKE TË KËRKOJË FALJE PËR VRASJEN E 1000 FËMIJËVE.


Apet ata ne troje nuk bojne kshu....PISLLIQESH.
 

luleshtrydhe

V.I.P
Anëtar
May 4, 2016
Postime
14,901
Pikët
113
KANADAJA KËRKON NGA KISHA KATOLIKE TË KËRKOJË FALJE PËR VRASJEN E 1000 FËMIJËVE.


Apet ata ne troje nuk bojne kshu....PISLLIQESH.
Do i ken vra me pretendimin se kan qen kopila
 
Top