• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Kodak EasyShare M590

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Kodak ka paraqitur pajisjen EasyShare M590, gjoja fotoaparati më i hollë në botë me zoom të pesëfishtë. Trashësia e fotoaparatit është 152 milimetra.
Ekrani i prapavijës së këtij fotoaparati është me diagonale prej 2.7-inçësh, sensori i rezolucionit ka 14 megapiksela, e të dhënat ruhen në kartelat e memories microSD/SDHC.Në të njëjtën kohë, i pranishëm është edhe stabilizimi i fotografisë, mundësia e incizimit të video materialeve HD, si dhe tasti Share për ndërlidhjen e fotografive me shërbimet e caktuara të internetit për to.

Kodak fillon me shitjen e EasyShare M590 në tregun amerikan në shtator, e çmimi i rekomanduar i shitjes së tij është 200 dollarë.
 
Top