• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Kofshe pule me patate ne furre

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa

2kg patate,

4kokrra qepe

,kater domate

,salce kripe ,piper ,rigon ,gjethe dafine

Qerojm patatet dhe i prezim pak te medha

grijme qepen domaten imet

,perziejme nje gote uje dhe dy luge salce,piper.rigon gjethe dafine krip dhe i perziejme ne nje ene pak te madhe te gjitha edhe kofshet e pules dhe i lejme per 10minuta ashtu

Lyejm tepsin me vaj hedhim patatet siper vendosim kofshet e pules dhe e fusim ne furre te ngrohur me pare, pasi e shohim se mishi eshte pjekur e heqim nga zjarri dhe e servirim ,,ju befte mire
 
Top