• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Koktejet e Erionit?!

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
561
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Vera e Erionit këtë herë është ndryshe nga gjithë të tjerat. Jo vetëm se ai është i famshëm, por edhe sepse çdo fundjavë për të është ndryshe.


Nën shoqërinë e Bertinës, lidhja me të cilën, ndryshe nga “gojët e liga”, vazhdon të shkojë për mrekulli dhe të miqve të tij ai është fotografuar në një lokal, këtë herë jo duke kërcyer, por duke përgatitur kokteje.

Dhe ku nuk të shkon mendja, se këta që bëhen të famshëm në pjesën më të madhe të herëve fillojnë punë menaxher pabesh e lokalësh… Po Erioni?

Në e pyetëm atë mos kishte filluar të bënte baristin… Erioni pohoi se në këto foto është në lokalin e miqve të vet dhe është futur në banak vetëm për qejf.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top