• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Kolona zanore

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
49,461
Pikët
113
Nje POPULL HEROIK qe DROGAXHINJVE ju DHA...


LEKSION ne HISTORI.
 

YOKO

V.I.P
Anëtar
Feb 6, 2011
Postime
20,886
Pikët
113
Bashkepunim perfekt i Wes Anderson dhe Alexandre Desplat ne kete film.
Per mua , nje nga kolonat zanore me te bukura te dekades se kaluar. ♥

 
Top