• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Kombëtaria amerikane feston me mish luani

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Pas fitores së kombëtares amerikane përballë Algjerisë që i siguroi edhe kualifikimin për në fazën tjetër, në shtetin e Arizonës kanë festuar duke konsumuar mish luani në një restorant të Phoenix.


21 dollarë për një pjatë ka kushtuar menuja e vecantë por kjo ka ngjallur reagimin e ashpër të animalistëve të cilët kanë dërguar mijëra mail-e kërcënuese ndaj pronarit të restorantit, Cameron Selogie.

Por nga ana tjetër, ai ka reaguar duke thënë se edhe në Afrikë i konsumojnë luanët dhe ky nuk duhet të jetë një problem për amerikanët. “Meqë Kupa e Botës zhvillohet në Afrikë, menduam se mishi i luanit mund të jetë një eksperiencë interesante për klientët tanë”, theksoi ai.



Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,105
Pikët
113
Përgjigje e: Kombëtaria amerikane feston me mish luani

ncncnnccncnc keto dhe pak do e han Krokodilin--Kornkrondilin :)
 
Top