• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Kombëtarja Shqiptare e Futbollit!

peshkaqeni33

nje ze midis jush
Anëtar
Jan 29, 2011
Postime
8,204
Pikët
113
Vendndodhja
Kush tha, qe s'jemi komshinj!
O @shoku_tanku pse s'bërtet për golin e dytë? :p
Lëre kazanin një moment, kemi Kombëtaren.
Dyshja myzeqare...
Jane qe te dy artista.
Roshi e sulmon shume mire zonen. Eshte i vetmi lojtar qe kemi qe e sulmon zonen aq mire. Vetem qe nuk ka aftesi mbrojtese te mira, se sulmueset i ka te shkelqyera.
Edhe Bare fantazist i mire.

Sikur kemi krijuar ekip te mire mo Kepo... Ti si thua?
 

luleshtrydhe

V.I.P
Anëtar
May 4, 2016
Postime
8,552
Pikët
113
Mos u merrni me dallavere ene ketu ere se na lodhet. Shkruani vetem kur te bohet gol, ta dijme qe na doli parashikimi apo jo :devilish:
 

luleshtrydhe

V.I.P
Anëtar
May 4, 2016
Postime
8,552
Pikët
113
Lene mer lagjen po shikoji icik ato skuadrat qe thashe do te jene fituese, a fituan te gjitha apo jo? ?
 
Top