• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Kombëtarja Shqiptare e Futbollit!

Ragnar

Real Madrid
Anëtar
Mar 8, 2013
Postime
24,833
Pikët
113
Une nuk mendoj kshu si ty. Edhe po te jete kshu sic thua, seshte e drejte te sjellesh kte energji negative.

ForcaShqipri
Na shkoi jeta duke ja bere qejfin vetes dhe ne fund aq shume deklasohemi sa behemi me turp :D
 

doganieri

V.I.P
Anëtar
Jan 3, 2013
Postime
19,209
Pikët
113
Sipas gazetareve tane injorante ,nje nder benefitet e daljes ne vend te pare per Shqiperine do te ishte edhe ngjitja ne vazon 3 per kualifikimet e boterorit. Ne fakt sot u shpallen vazot dhe vazhdojme te jemi ne vazon 4. Kosova ne vazon 5.Gazetare leshi.
Ska rendesi vazo, per boteror,

Ne fakt kemi ne kombetare, lojtare qe luajne ne Champions Leage dhe EuropaLeage, plus luajne me ekipe te ligave te famshme boterore....

Thjesht kemi bevoje per nje trajner qe ti veje te luajne si skuader dhe te japin 100 te tyre,..

P.s

Shiko lojtaret e Xhermanise, me Bayernin, 5 kuoa per nje dore, dhe i japin 8 gola Barcwlones,

Me Xhermanine hane kallomin, 6-0. Si para 89 vjeteve....
 

murik

peace and love
Anëtar
Jul 28, 2015
Postime
3,294
Pikët
113
Vendndodhja
philadelphia
Ska rendesi vazo, per boteror,

Ne fakt kemi ne kombetare, lojtare qe luajne ne Champions Leage dhe EuropaLeage, plus luajne me ekipe te ligave te famshme boterore....

Thjesht kemi bevoje per nje trajner qe ti veje te luajne si skuader dhe te japin 100 te tyre,..

P.s

Shiko lojtaret e Xhermanise, me Bayernin, 5 kuoa per nje dore, dhe i japin 8 gola Barcwlones,

Me Xhermanine hane kallomin, 6-0. Si para 89 vjeteve....
Vazo ka shume rendesi,sepse nese do ishim ne vazon 3 do mund te shmangnim disa skuadra te forta dhe praktikisht do kishim 3 vazo poshte vetes,pra 3 ekipe teorikisht me te dobeta se ne.
 

shoku_tanku

Stop counting!
Anëtar
Jan 2, 2011
Postime
24,805
Pikët
113
Vendndodhja
ne vithen e peles se hazdisur
Ska rendesi vazo, per boteror,

Ne fakt kemi ne kombetare, lojtare qe luajne ne Champions Leage dhe EuropaLeage, plus luajne me ekipe te ligave te famshme boterore....

Thjesht kemi bevoje per nje trajner qe ti veje te luajne si skuader dhe te japin 100 te tyre,..

P.s

Shiko lojtaret e Xhermanise, me Bayernin, 5 kuoa per nje dore, dhe i japin 8 gola Barcwlones,

Me Xhermanine hane kallomin, 6-0. Si para 89 vjeteve....
Sulmin e ka rregulluar mire Reja po nuk duhej te humbisnim ekuilibrat ne mbrojtje.Kane probleme me kthimin mbrapa,i kap kollaj ne kundersulm.
 

doganieri

V.I.P
Anëtar
Jan 3, 2013
Postime
19,209
Pikët
113
Vazo ka shume rendesi,sepse nese do ishim ne vazon 3 do mund te shmangnim disa skuadra te forta dhe praktikisht do kishim 3 vazo poshte vetes,pra 3 ekipe teorikisht me te dobeta se ne.
Sk te beje fare ajo,

Pervec grupit te pare dhe te dyte, grupi trete dhe kater jane pak a shume nje nivel. Varet nga gjendja momentale dhe brezi i lojtareve.

Bjellorusia qe ne rrafen dy here, perpara ketyre kishte vnje grup lojtaresh te mire, si Hleb, qe e bleu edhe me Barcelona.

Ne skuadrat e te rinjve te italise, ke plot djem shqiptare, qe luajne per Juventus, Inter, Milan, Roma, Lazio, Fiorentina, Torino, Empoli, Sasuolo, e me radhe.

Ne Angli po ashtu, Gjermani,..

Pra lenda e pare, e mire eshte.

Thjesht duhet qe prinderit ti kene dhene shpirtin shqiptar.

P.s

Se kemi edhe cunin e @Bad_Teacher , qe po pergatitet ne Amerike...lol

Po ishallah, fusim ne skuader edhe ndosnje Arberwsh, Arvanitas, apo shqipo Turqie, athere po do behemi tamam, skuader Mbareshqiptare.
 
Last edited:

murik

peace and love
Anëtar
Jul 28, 2015
Postime
3,294
Pikët
113
Vendndodhja
philadelphia
Sidoqofte do dalin lojtare te rinj te tjere,sic ndodhi me Kumbullen,Vrionin e te tjere.
 
Last edited:
Top