• Përshëndetje Vizitor!

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

  Regjistrohu !

Anëtarët që ju përgjigjën kësaj teme

 • 49

  Besoja

  Super Anëtar From TIRANE, Shqiperi
  • Postime
   528
  • Rezultati i reagimit
   158
  • Pikët
   43
 • 22

  Si Bora

  V.I.P
  • Postime
   22,614
  • Rezultati i reagimit
   1,386
  • Pikët
   113
 • 14

  Gi de Masha

  The untochables ... 64 From Danimarkë
  • Postime
   15,085
  • Rezultati i reagimit
   1,871
  • Pikët
   113
 • 13

  YOKO

  V.I.P
  • Postime
   22,884
  • Rezultati i reagimit
   5,434
  • Pikët
   113
 • 8

  Fehmikaciu

  Saratoga... From Prishtinë
  • Postime
   6,364
  • Rezultati i reagimit
   90
  • Pikët
   0
 • 7

  Venom

  Chill From Albania
  • Postime
   6,935
  • Rezultati i reagimit
   1,648
  • Pikët
   113
 • 5

  gladiola

  V.I.P 68 From Shqiperi...Korce
  • Postime
   2,213
  • Rezultati i reagimit
   140
  • Pikët
   63
 • 5

  USA NR1

  Anëtar i ri From uhu sa larg
  • Postime
   1,884
  • Rezultati i reagimit
   16
  • Pikët
   0
 • 5

  drague

  me pushime
  • Postime
   26,114
  • Rezultati i reagimit
   2,429
  • Pikët
   113
 • 5

  Leaf

  Super Moderator
  • Postime
   14,415
  • Rezultati i reagimit
   1,085
  • Pikët
   113
 • 5

  Akrepi

  Anëtar
  • Postime
   55,050
  • Rezultati i reagimit
   6,857
  • Pikët
   113
 • 3

  e panjohura

  Super Moderator From Atje ku më le!
  • Postime
   7,301
  • Rezultati i reagimit
   346
  • Pikët
   83
 • 3

  peshkaqeni33

  nje ze midis jush From Kush tha, qe s'jemi komshinj!
  • Postime
   6,322
  • Rezultati i reagimit
   555
  • Pikët
   113
 • 3

  atrevido

  edamus bibamus gaudeamus
  • Postime
   3,112
  • Rezultati i reagimit
   61
  • Pikët
   0
 • 3

  Puhiza

  • Postime
   4,098
  • Rezultati i reagimit
   354
  • Pikët
   83
 • 2

  unlovely

  Anëtar i ri 33 From Lost in the air
  • Postime
   485
  • Rezultati i reagimit
   2
  • Pikët
   0
 • 2

  Hello Kitty

  ❤☆҉‿★ Ŧђαήк ¥☺ů ★☆҉‿❤
  • Postime
   10,542
  • Rezultati i reagimit
   930
  • Pikët
   113
 • 2

  Sopoti

  V.I.P
  • Postime
   11,127
  • Rezultati i reagimit
   156
  • Pikët
   63
 • 2

  Angelisa

  V.I.P
  • Postime
   17,617
  • Rezultati i reagimit
   1,346
  • Pikët
   113
 • 1

  Jolene

  🌫
  • Postime
   18,446
  • Rezultati i reagimit
   3,211
  • Pikët
   113
 • 1

  alem_de

  Super Anëtar From Gjermani.
  • Postime
   1,009
  • Rezultati i reagimit
   10
  • Pikët
   38
 • 1

  Regina

  Super Moderator
  • Postime
   2,579
  • Rezultati i reagimit
   178
  • Pikët
   63
 • 1

  PuffetiNa

  MbetiTeThemiNaIshteNjeher
  • Postime
   12,156
  • Rezultati i reagimit
   2,383
  • Pikët
   113
 • 1

  SERAFIM DILO

  Anti Busavata
  • Postime
   9,581
  • Rezultati i reagimit
   72
  • Pikët
   48
 • 1

  SystemA

  V.I.P
  • Postime
   50,610
  • Rezultati i reagimit
   2,163
  • Pikët
   113
 • 1

  Saura

  Anëtar i ri From Itali
  • Postime
   2,661
  • Rezultati i reagimit
   67
  • Pikët
   0
 • 1

  Robbery

  V.I.P
  • Postime
   6,496
  • Rezultati i reagimit
   630
  • Pikët
   113
 • 1

  shoku_tanku

  • Postime
   17,889
  • Rezultati i reagimit
   2,025
  • Pikët
   113
 • 1

  Rexhina

  V.I.P From Shangri-La
  • Postime
   39,376
  • Rezultati i reagimit
   6,874
  • Pikët
   113
 • 1

  Skydive

  Anëtar i ri
  • Postime
   2,266
  • Rezultati i reagimit
   46
  • Pikët
   0
 • 1

  Çaushi

  V.I.P
  • Postime
   3,356
  • Rezultati i reagimit
   109
  • Pikët
   63
 • 1

  rolex

  Anëtar From Tirane
  • Postime
   598
  • Rezultati i reagimit
   12
  • Pikët
   18
 • 1

  Adea

  V.I.P
  • Postime
   6,662
  • Rezultati i reagimit
   1,822
  • Pikët
   113
 • Top